Kit keresünk?

Ha a véredben van az értékesítés, érted az üzleti igényeket, kiterjedt nagyvállalati kapcsolatrendszerrel rendelkezel, és szívesen csatlakozol az En-Co Software Zrt. dinamikusan növekvő csapatához szenior értékesítőként, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy elkezdhessünk egy kölcsönösen előnyös együttműködésről tárgyalni.

Miben számítunk rád?

  • az értékesítési koncepció kialakításban
  • hazai és nemzetközi B2B üzleti lehetőségek feltérképezésében
  • külföldi projektek megszerzésében
  • a cég ügyfélkörének folyamatos bővítésében, kapcsolatépítésben
  • üzleti igények feltárásában, árajánlatok készítésében
  • cégen belüli hatékony és konstruktív együttműködésben
  • a piac folyamatos monitorozásában, termékfejlesztési ötletek szállításában

Mit várunk el tőled?

  • rendelkezz minimum 3 év szolgáltatás értékesítési tapasztalattal
  • előnyt jelent, ha egyedi szoftverfejlesztés értékesítésével foglalkoztál
  • legyen aktív, működő kapcsolati hálód multi és nagyvállalati területen
  • határozott fellépést, gyors észjárást, pozitív, dinamikus és sikerorientált hozzáállást
  • kimagasló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességet magyarul és angolul

Miért válassz minket?

  • a közösen lefektetett keretek közt önálló munkavégzési és munkaszervezési lehetőség
  • versenyképes alapbér, jutalék, céges autó, telefon, benzinkeret
  • motiváló közeg, munkakör bővítési lehetőség

Munkavégzés helye

Szeretsz egy modern irodában dolgozni?

1113 Budapest, Bocskai út 77-79. B1. épület
1. emeleti gyönyörű modern irodánkban lehetőséget biztosítunk rá.

Inkább otthonról dolgoznál?

Home office lehetőséget biztosítunk a praktikusság és a társadalmi felelőségvállalás jegyében.